GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα > Μου τη δίνει που .....

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιό 11-11-2010, 20:20
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
ειρωνια και κακιουλα δεν ειναι οταν η αποψη σου ειναι παπαρια.
Δεν ειμαστε αγελη και λογικο ειναι να εχουμε διαφορετικες αποψεις.
Κραταμε οτι μας ειναι πιο κοντινο στην κουλτουρα μας.
Για αυτο γραφω στο bikers και σε αυτο.
Δεν γραφω σε αλλα.
Παλι δεν σημαινει οτι δεν εκτιμω ανθρωπους ειτε γραφουν στου George37 ειτε στου leonida και των αλλων παιδιων.
Φίλε μου κανείς δεν είναι "ταγμένος", αλλά ας ηρεμήσουν τα πνεύματα, έχουμε άλλα πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούμε.
Reply With Quote
  #102  
Παλιό 11-11-2010, 20:21
manosamos Ο/Η manosamos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΠΕΡΑΜΑ-ΑΕΚΑΡΑ
Μoto: Varadero 1000 CBR 600F4 Honda C70 6V
Μηνύματα: 2,173
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;
Το βλεπω σαν τιτλο,μερες τωρα και αναρωτιωμουν γιατι στο διαολο δεν το βρηκαν ακομα μετα απο τοσα ποστ.....
Μεχρι που σημερα ειδα οτι προκειτε περι σκληρης κοντρας.
Καλμα με τα κολομηχανα ρε παιδια,αυτο που μενει ειναι οι καλες στιγμες μας ειτε μεσα απο τις καλημερες,ειτε μεσα απο τα ταξιδια μας
Τα αντικειμενα ειναι δυνατον να ξεπερασουν τις ανθρωπους?
Και κατι ακομη................ναι η φυσικη κατασταση παιζει ρολο.
Πριν 20 χρονια με KR1 πηγαινα Κυλληνη για τα ματια της Βαγγελιτσας.........
Σημερα με το Βαρα........αστο Βαγγελιτσα,παρε το ΚΤΕΛ και ελα............
Reply With Quote
  #103  
Παλιό 11-11-2010, 20:21
Arkas Ο/Η Arkas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Νέα Σμύρνη - Αθήνα
Μoto: R 1200 RT - R 1200 GS Adventure - KTM 640 Adventure - beverly 500 ie
Μηνύματα: 33,829
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Ο Κώστας (gsmaniac) χαρακτηρίζεται από το ήθος και το χιούμορ του.

Μέχρι σήμερα δεν έχει δώσει κανένα δικαίωμα παρερμηνειών των λεγομένων του.

Ας κρατήσουμε και αυτή τη φορά το υψηλό επίπεδο των γραφομένων μας
και ας μην αποδίδουμε υστεροβουλίες εκεί που δεν υπάρχουν.

Οι αντιπαραθέσεις,
παρακαλώ να σταματήσουν εδώ!

.
Reply With Quote
  #104  
Παλιό 11-11-2010, 20:21
sagitta Ο/Η sagitta βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Piraeus
Μoto: 1) R12RT, 2) K12S, 3)K13GT
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
1.ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ 800GS!
H ΒΜW ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ENDURO,OXI ΣTA TRAVEL...
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕΛΑ-ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ...
ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΣΤΡΑΡΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΥΛΑΓΕ ΜΕ ΑΛΛΗ...!

2.ΕΠΕΙΔΗ ΘΙΧΤΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΚΑΛΗΜΕΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΔΟΡ-ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΑ FORUMS!MHN ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΔΩ ΟΙ ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΕΣ! ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΟΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ,ΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΜΕ ΑΛΗΘΙΝΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ! Εμένα η απορία μου είναι ότι κανείς σας δεν κοιμάται τα βράδυα??? Όλοι μέσα είμαστε στις 4 το πρωί?? Βλέπεις ότι δεν φωνάζω ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ,ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ FORUMS ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΟΠΗ ΠΙΤΤΑΣ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ 3 ΝΟΜΑΤΑΙΟΙ ΤΟ ΠΟΛΥ!ΞΕΡΕΙΣ... Πού έγινε αυτό να γελάσω ρε παιδιά???

3.ΡΕ ΑΓΟΡΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΑΒΑΤΗ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΛΑ!ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ? Το σημαντικότερο όλων είναι η φυσική κατάσταση επαυξάνω γιατί έχεις απόλυτο δίκιο +1200

4.ΞΕΡΩ,ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ S1000RR,TΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ HP2,ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ G450 KAI TH ΣΕΛΑ TOY RT... αλλά το λογότυπο του Ιάπωνα .... δεν τα λές όλα!!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΚΩΛΟΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ BMW ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ...

5.ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΤΑ 5000 ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ Γράφω με μπλε γιατί είμαι ήρεμος ενώ εσύ όχι
ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΜΑΓΚΑΣ ΑΠ ΤΟΝ GSMANIAC KAI ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΜΠΛΑΡΩ!
έχεις μουστάκι, φοράς μυτερά παπούτσια με γυρισμένες μύτες ή απλά ακούτε ρεμπέτικα???

Προς τους Admin ===> δεν τα μεταφέρετε σε ένα άλλο θέμα τα άσχετα τόπικ να μην το x€soume τελείως αντί να τα διαγράψετε. Ο κόσμος είναι κουρασμένος από το σκίσιμο που μας κάνει το ΔΝΤ και θέλει να ξεδώσει.....
Reply With Quote
  #105  
Παλιό 11-11-2010, 20:25
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
1,Καλα ρε Ντινο εχεις τοσο καλες σχεσει με 5,000 μελη.Κατεβα για Δημαρχος.Μην παιρνεις την απαντηση οτι προσωπικα για θα σου απαντησω στον ιδιο τονο που απαντησα σε αυτον που λεει την αποψη μου παπαρια.Δεν νομιζω οτι θεορεις την αποψη μου παπαρια οποτε μην ταυτηζεσαι.
2,Εχεις ακομα 51 φατσουλες για τα 5,000 ποστ αλλα ειναι θεμα χρονου
3,Εαν θες να πεις κατι για τα υπολοιπα φορουμ μπες και γραψτα εκει για να σου απαντησουν οι αρμοδιοι
Εγω δεν εχω παει ποτε σε πιττα.Αντιθετα παω καθε Σκ εκδρομη.
4,Οσο για τα κοκκινα εαν δεν ησουν γαυρος θα ελεγα οτι εχεις περιοδο.
5,Το να την σπασεις στον Μανιακ ειναι ευκολο.
α.γραφε σε αλλο φορουμ.
β.γραψε κατι εξυπνο.
γ.πες του να μπει sticky thread για παραπονα.

Ειναι χαζο αυτο που γινεται.
Απο την στιγμη ομως που πρεπει να στιγματιστω γιατι γραφω σε αλλο φορουμ
το οποιο ειναι πιο κοντα στο στυλ της μηχανης μου,της προσωπικοτητας μου και της οδηγησης μου ας ειναι θα το δεχτω.
Αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορω να ξεχωριζω ατομα απο δω μεσα η' καλα στοιχεια.
Στο φιναλε δεν ενοχλω ουτε βγαινω εκτος κανονων.
Εαν παλι οι Αντμιν θελουν να φυγουν δεν φτανει να μου το ζητησουν αφου βεβαια μου πουν και το γιατι,ετσι.
Δεν προσεβαλα ποτε πρωτου προκλειθω και επισης το λεω και σε ολους οπως το ειχα πει και στον Νικολα και στον Δημητρη.Γραφω και προσθετω μονο σε αυτα που γνωριζω.Αυτο ειναι απαντηση στο ''παπαγαλακι'' το οποιο αναφερθηκε στα ''διπλανα'' μου ποστ.Εαν ειχε και εδω ενοτητα Κ οπως ειχα πει και στα παιδια θα ποσταρα και εδω.
Keep riding man.....
που ειδες οτι ανεφερα κατι για 5000 μελη...
που ειδες οτι ο μανιακ ειπε την αποψη σου παπαρια...
σιγα μην μπω στο αλλο forum που εννοεις...να ακουω την παπαρια του καθενα?
αλλα εσυ γραφε εκει,κανενα προβλημα,αρκει να κρατας χαρακτηρα και να μην επηρεαζεσαι...

τωρα για τα παραπονα,ολα γραφονται οταν ειναι τεκμηριωμενα και ο παραπονουμενος εχει ονοματεπωνυμο!
αν εσυ θες να ονομαστει "κουτι" ειναι αλλο θεμα!
πρεπει ομως να διασφαλιστει οτι δε θα μετατραπει σε ενοτητα "ανεκδοτων"...
ξερεις νομιζω το "ειπαν στη γρια να χεσει κι επιασε και ξεκωλιαστηκε"
Reply With Quote
  #106  
Παλιό 11-11-2010, 20:33
sagitta Ο/Η sagitta βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Piraeus
Μoto: 1) R12RT, 2) K12S, 3)K13GT
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλε μου φιλε, το ''κουτι παραπονων'' ειναι σωστο, θεμιτο και αποδεκτο οταν βρισκεται λιγο πριν την εξοδο της εταιρειας που επισκεπτεσαι ¨η/και αγοραζεις προιοντα απο αυτην. Το εχει τοποθετησει η ιδια για δικη της εξυπηρετηση!!

Το φορουμ αυτο δεν ειναι η BMW για να εχει κυτιον παραπονων!


Σε ενα φορουμ το οποιο αναφερεται/παραπεμπει αλλα δεν ειναι παρακλαδι, θυγατρικη κ.λ.π. και γενικα δεν εχει καμια σχεση με την εταιρια στην οποια αναφερεται -περαν απο την ευγενικη παραχωρηση των σηματων της - το κουτι παραπονων με την εγκριση των ιδιοκτητων του ειναι τουλαχιστον προσβολη προς την εταιρεια στην οποια αναφερεται και η οποια, σου επαναλαμβανω, εχει παραχωρηση τα σηματα της σε αυτο!!!
Μπορει ο καθενας μας να γραψει οτι θελει περι αξιοπιστιας, περι εξυπηρετησης, περι after market sales περι οτι θες, να τα πουμε χυμα και σταρατα, να γκρινιαξουμε, να, να, να, να,.......ΟΧΙ ομως με την μορφη κουτιου παραπονων αλλα ο καθενας ξεχωριστα! Η εταιρεια μπαινει και διαβαζει, μην εχεις καμια αμφιβολια γιαυτο!!!

Τωρα αν θελεις να εισαι μαχητικος, εσυ και οποιοσδηποτε άλλος και θελεις/θελετε να τα χωσετε στην εταιρεια και σε οποια εταιρεια.....μαζευεστε, τα λετε, τα γραφετε, τα υπογραφετε και βουρ στον δικηγορο ¨η αποστολη στην Γερμανια!!!
Ετσι οι θιγομενοι παιρνουν την ευθυνη επανω τους, ολοι μαζι και ο καθεις ξεχωριστα με την υπογραφη του, χωρις να μπλεκουν ενα φορουμ του οποιου ο σκοπος δεν ειναι να θιξει την εταιρεια (το κυτιο παραπονων αυτο κανει οταν γινεται μεσα απο αυτο διοτι ειναι σαν να λες στην εταιρεια ''εισαστε μακακες'' με την εγκριση του φορουμ ταδε και των ιδιοκτητων του) αλλα να ενημερωσει τους κατοχους BMW για διαφορα θεματα τα οποια διαβαζει και η εταιρεια!

Δοξα τον Θεο μπαινουμε εδω μεσα, τα χωνουμε στην BMW με εμενα πρωτον και καλυτερο, με απολυτη ελευθερια!! Ο καθενας ξεχωριστα και σχετικα ανωνυμα!!!!! Τι αλλο να ζητησουμε? Να διορθωσουμε την ''μαμα''? ξεχασε το!! Ειναι σαν να πας να πεισεις τον Παπανδρεου οτι καπου κανει λαθος!! γινεται δεν γινεται!!!!
ΩΡΑΙΟΣ και ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ!!!!
η χαζή μου τώρα ερώτηση: Άν στην Χ αντιπροσωπεία υπάρχουν claims στα ανάλογα κουτάκια, τότε αυτα διαβάζονται και λαμβάνεται action βελτίωσης, ή απλά αλλάζουν "χώρο" -λέω εγώ-?? Στις ερωτήσεις των γκάλοπ τους γδύνουμε ή τα λέμε όλα ρόδινα?

"Τωρα αν θελεις να εισαι μαχητικος, εσυ και οποιοσδηποτε άλλος και θελεις/θελετε να τα χωσετε στην εταιρεια και σε οποια εταιρεια.....μαζευεστε, τα λετε, τα γραφετε, τα υπογραφετε....." όπου λαλούν πολλοί κοκόροι......άστα για αυτά δεν κάνουμε οι Έλληνες.....

anyhow, no offence
Reply With Quote
  #107  
Παλιό 11-11-2010, 20:33
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Vag Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιό bikers, και ποιό 800άρι το 650 gs έχω. Καλά ρε Ντινοπουλε εσύ εμφανίζεσαι να ξέρεις από πόσα πουσάπς βγάζω μέχρι πόσα χιλιόμετρα έχω στο κοντέρ (και σου βγαίνουν εξίσου λίγα και γιαυτό πιάνουμε ), τι μηχανή έχω δεν μπορείς να καταλάβεις που το γράφω και εδώ μέσα;

Περί σέλας: Έχετε καταλάβει από που ξεκίνησε η κουβέντα, έχετε κάτσει στη σέλα αυτή ή είστε βαλτοί από την αντιπροσωπεία να μας τρελάνεται όλους;
σε ποια κατηγορια εχει το 650 στο site η bmw?
με ποια σελα στο εδειξε ο πωλητης?

ειτε το θελουμε ειτε οχι το ποσο βολευει τον καθενα απο μας η σελα ειναι καθαρα υποκειμενικο...
γι αυτο δε μπορουμε να κατηγορησουμε οποιαδηποτε εταιρια γι αυτο και να ζητησουμε τα ρεστα!
το να πει καποιος οτι δεν τον βολευει η ταδε σελα ειναι οκ,θεμιτο!ως εκει ομως!
ααα!και που σαι?τα παιρνω απ τη bmw!μη με κατηγορεις,το ψωμακι μου βγαζω!
Reply With Quote
  #108  
Παλιό 11-11-2010, 20:34
sagitta Ο/Η sagitta βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Piraeus
Μoto: 1) R12RT, 2) K12S, 3)K13GT
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από manosamos Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;
Το βλεπω σαν τιτλο,μερες τωρα και αναρωτιωμουν γιατι στο διαολο δεν το βρηκαν ακομα μετα απο τοσα ποστ.....
Μεχρι που σημερα ειδα οτι προκειτε περι σκληρης κοντρας.
Καλμα με τα κολομηχανα ρε παιδια,αυτο που μενει ειναι οι καλες στιγμες μας ειτε μεσα απο τις καλημερες,ειτε μεσα απο τα ταξιδια μας
Τα αντικειμενα ειναι δυνατον να ξεπερασουν τις ανθρωπους?
Και κατι ακομη................ναι η φυσικη κατασταση παιζει ρολο.
Πριν 20 χρονια με KR1 πηγαινα Κυλληνη για τα ματια της Βαγγελιτσας.........
Σημερα με το Βαρα........αστο Βαγγελιτσα,παρε το ΚΤΕΛ και ελα............
Reply With Quote
  #109  
Παλιό 11-11-2010, 20:59
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Ξεσπάθωσε ο Πειραιάς… πήρε φωτιά ο ####ς μας, ε το λιμάνι ήθελα να πω.

Όπως είπα και προηγουμένως το κυτίο παραπόνων θα μπορούσε να δουλέψει με την έννοια 'της ισχύος εν τη ενώσει' των μελών, όχι 'τη απογνώσει' από καβγάδες. Εδώ δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι, να ενώσουμε έχουμε. Γνώσεις, εμπειρίες, καφεδάκια, ταξίδια κλπ παρεΐστικα και όχι προσβλητικά. Κανείς δεν δουλεύει για την εταιρεία, ελπίζω…

Όσο για τα on – off, travel endurο κλπ χαρακτηρισμούς μηχανών, δεν ισχύουν. Ή παπάς – παπάς, ή ζευγάς – ζευγάς, που λέει και ο λαός. All weather λάστιχα δεν υπάρχουν. Και αυτοί που δεν το ξέρουν μετράνε κολώνες και στηθαία. Έτσι δεν υπάρχουν all terrain μηχανές. Υπάρχουν on, off και beautiful. Έ στην τελευταία κατηγορία είναι και η 1200GS. Με σέλα που με πάει ως το Πόρτο Χέλι ατσαλάκωτο. Είναι και η γαμώ τις μηχανές… με τους αντιπροσώπους έχω το πρόβλημα και για αυτό θέλω το κουτί παραπόνων, για να μπορούμε ΤΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ, ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ. Επίσης διαφωνώ με την λογική ότι επειδή μας έχουν ‘δανείσει’? το σήμα τους, είμαστε και λιγότεροι αιχμηροί όταν ΠΡΕΠΕΙ.

Επίσης δεν ήξερα ότι όσο πιο πολλά ποσταρίσματα έχω, τόσο περισσότερο αρεστός στο forum. Αν είναι έτσι, να αρχίσω και γω να γράφω καμιά… παπαριά για να περνάει η ώρα.

Last edited by ckk; 11-11-2010 at 21:01.
Reply With Quote
  #110  
Παλιό 11-11-2010, 21:06
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Βαυβαρίας;

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από sagitta Εμφάνιση μηνυμάτων
ΩΡΑΙΟΣ και ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ!!!!
η χαζή μου τώρα ερώτηση: Άν στην Χ αντιπροσωπεία υπάρχουν claims στα ανάλογα κουτάκια, τότε αυτα διαβάζονται και λαμβάνεται action βελτίωσης, ή απλά αλλάζουν "χώρο" -λέω εγώ-?? Στις ερωτήσεις των γκάλοπ τους γδύνουμε ή τα λέμε όλα ρόδινα?
Καλε μου φιλε, αν σε γιαπωνεζικο εργοστασιο στην Ιαπωνια (εργοστασιο οχι αντιπροσωπεια) φτασουνε claims τοτε αυτα θα αξιολογηθουν και θα περασουν στην παραγωγη οι λυσεις τους!! Το ιδιο κανει και ο Γερμανος φανταζομαι!!!
Εμεις, οι καταναλωτες, δεν εχουμε αλλο τροπο αντιδρασης περαν απο αυτον που σου περιεγραψα! Το τι κανουν τα ''παραπονα'' μας οι εταιρειες δεν μπορουμε να ξερουμε!!
Αλλα δεν μπορουμε να βαζουμε ενα φορουμ μπροστα, με το ''κουτι παραπονων'', εκμεταλευομενοι τα Χ χιλιαδες μελη του, διοτ οπως προειπα δεν ειναι σωστο ως προς αυτο και την εταιρεια που αναφερεται σε αυτο!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από sagitta Εμφάνιση μηνυμάτων
"Τωρα αν θελεις να εισαι μαχητικος, εσυ και οποιοσδηποτε άλλος και θελεις/θελετε να τα χωσετε στην εταιρεια και σε οποια εταιρεια.....μαζευεστε, τα λετε, τα γραφετε, τα υπογραφετε....." όπου λαλούν πολλοί κοκόροι......άστα για αυτά δεν κάνουμε οι Έλληνες.....

anyhow, no offence
Αν δεν κανουμε αγαπητε μου φιλε εμεις οι ελληνες τοτε δεν θα πρεπει και να γκρινιαζουμε οι ω! ελληνες, δεν νομιζεις?
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Υπάρχει δυνατότητα επέκτασης της εργοστασιακής εγγύησης ;;; blast Γενικά - Μοτοσυκλέτα 7 19-08-2010 01:23
Σαν κάτι να... αλλάζει?!!?!?!?!?! yannis Επικαιρότητα 0 20-06-2010 10:36
σας θυμίζει κάτι? essel Διάφορα 1 26-09-2009 20:05
Τα δίδυμα παιδιά της κόρης της γέννησε στο Αρεταίειο μία 50χρονη wolferin Διάφορα 3 25-06-2009 13:20


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:24.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!