GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις γενικώς

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιό 04-10-2012, 00:20
tasosbob Ο/Η tasosbob βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: αθηνα
Μoto: Honda transalp 650
Μηνύματα: 289
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

Εγω παντως εκανα δωρο στον κουμπαρο μου αυτη WERKZEUG WERKZEUGKOFFER WERKZEUGKISTEN WERKZEUGKASTEN 186 TEILIG MIT RATSCHE | eBay και ειναι μια χαρα
  #102  
Παλιό 04-10-2012, 01:36
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tasosbob Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω παντως εκανα δωρο στον κουμπαρο μου αυτη WERKZEUG WERKZEUGKOFFER WERKZEUGKISTEN WERKZEUGKASTEN 186 TEILIG MIT RATSCHE | eBay και ειναι μια χαρα
Απο που?? Μονο Γερμανια την στελνουν σε αυτο που ανεβασες
  #103  
Παλιό 04-10-2012, 17:15
Man !!! Ο/Η Man !!! βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Περιστέρι
Μoto: VARADERO 1000 & DRZ 400 S
Μηνύματα: 156
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tasosbob Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω παντως εκανα δωρο στον κουμπαρο μου αυτη WERKZEUG WERKZEUGKOFFER WERKZEUGKISTEN WERKZEUGKASTEN 186 TEILIG MIT RATSCHE | eBay και ειναι μια χαρα
πόσο σου κόστισε με μεταφορικά?
  #104  
Παλιό 04-10-2012, 18:07
tasosbob Ο/Η tasosbob βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: αθηνα
Μoto: Honda transalp 650
Μηνύματα: 289
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

Παιδια μην κοιτατε μονο που αποστελεται.Πολλες φορες στο ebay οταν ρωτησεις εναν πωλητη που ''στα χαρτια'' δεν το στελνει Ελλαδα,αυτος ειναι προθυμος να το στειλει δλδ ασχετα αν γραφει Grieheland η' ξερω εγω τι αλλο αν ρωτησεις σου απαντουν(πολλες φορες δεν το εχουν απλα τσεκαρει σαν επιλογη).Με DHL ειναι πιο φθηνα μπορειτε να το ζητησετε απο πριν.Τωρα οσο αφορα την συγκεκριμενη εγω επειδη εχει περασει καιρος ,νομιζω την πληρωσα 90 κατι + 30 μεταφορα,οχι απο τον συγκεκριμενο.Απλα το εβαλα για να καταλαβετε την διαφορα τιμης και παντα (οπως κανω και γω)να τα ψαχνετε στο ιντερνετ(δεν σημαινει οτι επειδη τα πουλαει καποιος σε αγγελιες οτι ειναι και φθηνα και δεν εννοω μονο αυτη την αγγελια αλλα ολες ).Σε αυτα τα βαρια και ογκωδη αντικειμενα αντε να πληρωσεις αντι για 20,30 ευρω μεταφορα.Μπορειτε να βαλετε το WERKZEUG WERKZEUGKOFFER WERKZEUGKISTEN WERKZEUGKASTEN 186 TEILIG MIT RATSCHE στο ψαχτηρι του ebay.de και θα σας βγαλει και αλλα.Τα συμπερασματα δικα σας

Last edited by tasosbob; 04-10-2012 at 18:10.
  #105  
Παλιό 04-10-2012, 18:38
Albatros Ο/Η Albatros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Ηράκλειο
Μoto: YAMAHA FJR 1300 F650GS KYMCO 400 Exiting
Μηνύματα: 4,502
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

...έχιτι ξιφύγ τσεκ μασίνς...
  #106  
Παλιό 06-10-2012, 20:19
spyadve Ο/Η spyadve βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R1200GS ADVENTURE κ.α..
Μηνύματα: 127
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

σιγουρα δεν εχω το χρονο να ασχοληθω με διαφορους κακοπροαιρετους....
για οποιον ενδιαφερεται ακομα η προσφορα υπαρχει! για τους υπολοιπους υπαρχει αλλου χωρος για συζητηση και οχι εδω...
130ευρω λοιπον μεχρι εξαντλησεως....
  #107  
Παλιό 06-10-2012, 20:32
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spyadve Εμφάνιση μηνυμάτων
σιγουρα δεν εχω το χρονο να ασχοληθω με διαφορους κακοπροαιρετους....
για οποιον ενδιαφερεται ακομα η προσφορα υπαρχει! για τους υπολοιπους υπαρχει αλλου χωρος για συζητηση και οχι εδω...
130ευρω λοιπον μεχρι εξαντλησεως....
Φιλαρακι δεν πας σε καμια Χ.Ε σε κανενα ebay η στο ricardo να πουλησεις την πραματια σου που μας πουλας και πνευμα!!
Ξεκινησες και καλα με 3 κομματια δηθεν στοκ και μας παραμυθιαζεις Ξαφνικα το στοκ γεννησε??
Δεν ηθελα να μιλησω αλλα μας λες και κακοπροαιρετους κιολας, μαλλον εσυ μας εκανες με τον τροπο σου
  #108  
Παλιό 06-10-2012, 20:35
spyadve Ο/Η spyadve βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2011
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R1200GS ADVENTURE κ.α..
Μηνύματα: 127
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

"φιλαρακια" ουτε ειμασταν ΠΟΤΕ και ουτε προκειται να γινουμε οπως φαινεται!!! γιαυτο κανε δουλεια σου και κοιτα τη παρτη σου και ασεμε να πουλησω οτι γουσταρω
  #109  
Παλιό 06-10-2012, 20:39
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spyadve Εμφάνιση μηνυμάτων
"φιλαρακια" ουτε ειμασταν ΠΟΤΕ και ουτε προκειται να γινουμε οπως φαινεται!!! γιαυτο κανε δουλεια σου και κοιτα τη παρτη σου και ασεμε να πουλησω οτι γουσταρω
Ωωωωωπα, φιλαράκι παραφέρεσαι.......μαζέψου...
  #110  
Παλιό 06-10-2012, 20:43
jmar Ο/Η jmar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μoto: R 1200 GS '09
Μηνύματα: 4,932
Προεπιλογή Απάντηση: εργαλειοφορος trolley KRAFT MAN GERMANY με πολλα εργαλεια εν

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από spyadve Εμφάνιση μηνυμάτων
"φιλαρακια" ουτε ειμασταν ΠΟΤΕ και ουτε προκειται να γινουμε οπως φαινεται!!! γιαυτο κανε δουλεια σου και κοιτα τη παρτη σου και ασεμε να πουλησω οτι γουσταρω
Και μονο απο αυτη σου την συμπεριφορα δεν σε βλεπω να πουλας
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Βαλιτσες πλαϊνες - Kappa TK720 με trolley system - €90 marioman Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 6 31-05-2011 08:25
Σε τι διαφέρεις από το αφεντικό σου !!!!! saligns Κόσμος 7 04-05-2011 18:51
Γεια πείτε εντυπώσεις !!!!!! adventure Διάφορα 21 15-04-2011 18:59
χωματερο σχολειο,με δασκαλο εναν.....βρωμιαρη gsmaniac Χωμάτινες εξορμήσεις 43 16-03-2010 09:03
Laptop που λειτουργεί με ηλιακή ενέργεια.. ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 5 19-01-2010 09:43


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:59.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!