GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 25-11-2011, 19:20
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Σημερα το πρωι με πηρε ο κολλητος μου τηλ για να κανονισουμε την καθιερωμενη κυριακατικη εξορμηση... Τελικα αποφασησαμε να παμε μια λιγο μεγαλυτερη ΒΟΛΤΟΥΛΑ... α εδω διπλα στη ομορφη Πελοποννησο...
Οποτε αρματωνω σημερα το μεσημερι την ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ (F650GS 07) και αυριο πουρνο πουρνο ξεκιναω απο Βολο να παω να συναντησω το φιλαρακι μου με την δικη του την ΜΠΕΜΠΑ (R1200GS ADV 09) στη Λαμια....

Απο εκει Πατρα, Πυργο, Αρχαια Ολυμπια, Ζαχαρω ,Καλαματα, Σπαρτη , Μονεμβασια , Λεωνιδιο , Τριπολη , Ναυπλιο και μετα ο μακρης δρομος της επισροφης

Τα μεροι που ανεφερα ειναι οι κυριοι σταθμοι απο κι και περα θα εχει αρχαιολογικος χωρους κ.α

Αν καποιος εχει να μου προτεινει να παω καπου ας μου το πει εως της 12:00 να το εκτυπωσω και να παω....

ΑΑΑΑ Ξεχασα δεν εχει ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ θα κοιμηθουμε σε σκηνη .... καλοκαιρι κανω Camping αρκετα αλλα χειμωνα μονο στο σρατο σε ασκηση χειμερινη διαβιωση αντε να δουμε...
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 25-11-2011, 19:22
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Σημερα το πρωι με πηρε ο κολλητος μου τηλ για να κανονισουμε την καθιερωμενη κυριακατικη εξορμηση... Τελικα αποφασησαμε να παμε μια λιγο μεγαλυτερη ΒΟΛΤΟΥΛΑ... α εδω διπλα στη ομορφη Πελοποννησο...
Οποτε αρματωνω σημερα το μεσημερι την ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ (F650GS 07) και αυριο πουρνο πουρνο ξεκιναω απο Βολο να παω να συναντησω το φιλαρακι μου με την δικη του την ΜΠΕΜΠΑ (R1200GS ADV 09) στη Λαμια....

Απο εκει Πατρα, Πυργο, Αρχαια Ολυμπια, Ζαχαρω ,Καλαματα, Σπαρτη , Μονεμβασια , Λεωνιδιο , Τριπολη , Ναυπλιο και μετα ο μακρης δρομος της επισροφης

Τα μεροι που ανεφερα ειναι οι κυριοι σταθμοι απο κι και περα θα εχει αρχαιολογικος χωρους κ.α

Αν καποιος εχει να μου προτεινει να παω καπου ας μου το πει εως της 12:00 να το εκτυπωσω και να παω....

ΑΑΑΑ Ξεχασα δεν εχει ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ θα κοιμηθουμε σε σκηνη .... καλοκαιρι κανω Camping αρκετα αλλα χειμωνα μονο στο σρατο σε ασκηση χειμερινη διαβιωση αντε να δουμε...[/QUOTE]
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 25-11-2011, 19:24
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Αντώνη, καλά να περάσεις και περιμένουμε φωτορεπορτάζ από τις όμορφες στιγμές σας...
Καλούς δρόμους....

Reply With Quote
  #4  
Παλιό 25-11-2011, 19:27
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ARGI Εμφάνιση μηνυμάτων
Αντώνη, καλά να περάσεις και περιμένουμε φωτορεπορτάζ από τις όμορφες στιγμές σας...
Καλούς δρόμους....

ευχαριστω
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 25-11-2011, 19:33
J-Rad Ο/Η J-Rad βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2011
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
Μoto: BMW F650 GS
Μηνύματα: 18
Smile Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σημερα το πρωι με πηρε ο κολλητος μου τηλ για να κανονισουμε την καθιερωμενη κυριακατικη εξορμηση... Τελικα αποφασησαμε να παμε μια λιγο μεγαλυτερη ΒΟΛΤΟΥΛΑ... α εδω διπλα στη ομορφη Πελοποννησο...
Οποτε αρματωνω σημερα το μεσημερι την ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ (F650GS 07) και αυριο πουρνο πουρνο ξεκιναω απο Βολο να παω να συναντησω το φιλαρακι μου με την δικη του την ΜΠΕΜΠΑ (R1200GS ADV 09) στη Λαμια....

Απο εκει Πατρα, Πυργο, Αρχαια Ολυμπια, Ζαχαρω ,Καλαματα, Σπαρτη , Μονεμβασια , Λεωνιδιο , Τριπολη , Ναυπλιο και μετα ο μακρης δρομος της επισροφης

Τα μεροι που ανεφερα ειναι οι κυριοι σταθμοι απο κι και περα θα εχει αρχαιολογικος χωρους κ.α

Αν καποιος εχει να μου προτεινει να παω καπου ας μου το πει εως της 12:00 να το εκτυπωσω και να παω....

ΑΑΑΑ Ξεχασα δεν εχει ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ θα κοιμηθουμε σε σκηνη .... καλοκαιρι κανω Camping αρκετα αλλα χειμωνα μονο στο σρατο σε ασκηση χειμερινη διαβιωση αντε να δουμε...

Ωραίος! Καλά να περάσετε και θα 'χω το νου μου μήπως σας πετύχω πουθενά. Ίσως να βολτάρω κι εγώ στην Πελοπόννησο το ΣΚ. Χαιρετισμούς και στο πατριωτάκι από τη Λαμία
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 25-11-2011, 19:36
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Mε το καλο Αντωνη καλα χιλιομετρα σε εσενα και το φιλαρακι σου.
Περιμενουμε οπως παντα πλουσιο φωτογραφικο υλικο......
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 25-11-2011, 19:38
Astakos82 Ο/Η Astakos82 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2010
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Μoto: R1200GS , DIAS
Μηνύματα: 2,219
Προεπιλογή Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από SenseiG Εμφάνιση μηνυμάτων
Mε το καλο Αντωνη καλα χιλιομετρα σε εσενα και το φιλαρακι σου.
Περιμενουμε οπως παντα πλουσιο φωτογραφικο υλικο......
θα εχει απ΄ολα
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 25-11-2011, 19:41
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ82 Εμφάνιση μηνυμάτων
θα εχει απ΄ολα
Αναμενουμε με χαρα....
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 25-11-2011, 19:50
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

πολύ καλά να περάσετε ..αλλά έχετε κάνει στα κομάντα ?????
θα έχει αρκετή ψύχρα το ΠΣΚ.....επιμένετε στο ...έξω και κάτω από τα αστέρια ????
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 25-11-2011, 20:03
panagiotis.farmer Ο/Η panagiotis.farmer βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Ανω Διμηνιο Κορινθιας
Μoto: R1150GS(02) DRZ400S(04) DT175(80)
Μηνύματα: 4,764
Προεπιλογή Απάντηση: 2μερη Γυρος Πελοποννησου...

Καλη βολτα παιδια...
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Χρήστος Γιανναράς 28/03 Kimwnas Επικαιρότητα 1 29-03-2011 09:08
Ελληνίδα Μάννα napgeo Ανέκδοτα 10 15-02-2011 12:42
Χρόνια πολλά στον Γιάννη κ στην Ιωάννα ... ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ευχές - (στους εορτάζοντες ... και όχι μόνον) 40 09-01-2011 00:00
Χρόνια πολλά ,Ανδριάννα, Ανδριαννή, Αδριανός, Ναταλία, , ......... riko46 Ευχές - (στους εορτάζοντες ... και όχι μόνον) 5 27-08-2009 05:05
Χρόνια πολλά ,Αννα, Αννούλα, Αννίτα, Ανίτα, Ανέτα ......... riko46 Ευχές - (στους εορτάζοντες ... και όχι μόνον) 2 25-07-2009 14:22


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:18.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!