GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 22-04-2010, 16:56
taksidiotis Ο/Η taksidiotis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μoto: Af 750,steed 600
Μηνύματα: 3,720
Προεπιλογή Απάντηση: η gs adv μηπως ειναι πολυ βαρια?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου αρεσει που μιλανε τα 230κιλά για βαρος!!! Για ελατε απο Βαραντερο μερια να μετρησετε τα 274 του!!!!!!!!!!
Αν εισαι κατω του 1,85 οσο κι αν σου αρεσει το Βαραντερο .........κρατησου μακρια!! Πολυ μακρια!!!!!!!!

Εγω καθε φορα που καβαλαω GS νομιζω οτι εχω το ποδηλατο της κορης μου αναμεσα στα πόδια μου!!!
ακομα και το adv???
Reply With Quote
  #42  
Παλιό 23-04-2010, 14:36
panos1100gs Ο/Η panos1100gs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ-ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
Μoto: ADVENTURE '10
Μηνύματα: 510
Προεπιλογή Απάντηση: η gs adv μηπως ειναι πολυ βαρια?

ΡΕ ΑΛΑΝΙΑ ΕΧΩ ΤΟ 110GS ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ 1200GS..ΤΑ ΟΔΗΓΗΣΑ ΚΑΙ ΤΑ 2,ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟΤΑΤΟ ΤΟ ADV...ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΑΠΛΟΥ..??ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ..
Reply With Quote
  #43  
Παλιό 23-04-2010, 16:17
Capitain Ο/Η Capitain βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: 2005 R1200RT
Μηνύματα: 1,335
Προεπιλογή Απάντηση: η gs adv μηπως ειναι πολυ βαρια?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου αρεσει που μιλανε τα 230κιλά για βαρος!!! Για ελατε απο Βαραντερο μερια να μετρησετε τα 274 του!!!!!!!!!!
Αν εισαι κατω του 1,85 οσο κι αν σου αρεσει το Βαραντερο .........κρατησου μακρια!! Πολυ μακρια!!!!!!!!

Εγω καθε φορα που καβαλαω GS νομιζω οτι εχω το ποδηλατο της κορης μου αναμεσα στα πόδια μου!!!
40 μέτρα είναι καλά?
Reply With Quote
  #44  
Παλιό 23-04-2010, 18:35
apostolis gk Ο/Η apostolis gk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: n.iraklio
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή Απάντηση: η gs adv μηπως ειναι πολυ βαρια?

όλα είναι θέμα συνήθειας, πάντως όταν κινείται είναι πούπουλο. Όταν κινείται γιατί η δικιά μου από 1 Φεβ 10 είναι εκτός μάχης λόγω πίσω (ηλεκτρικής) ανάρτησης, την οποία η bmw hellas και η μαμά γερμανία ακόμα την φέρνει. πίκρα και αίσχος!!!
Reply With Quote
  #45  
Παλιό 23-04-2010, 19:06
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: η gs adv μηπως ειναι πολυ βαρια?

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Carduelis Εμφάνιση μηνυμάτων
Aν η μηχανή σου σβήσει επάνω σε στρίψιμο ή χειρισμό με μικρή ταχύτητα κοιτάς πως να την βγάλεις εσύ καθαρή.. γιατί η μηχανή θα πέσει.

Την πάτησα αλλά δεν μου έπεσε. Ευτυχώς ήταν ένας ταξιτζής και την πάρκαρα πάνω του. (ήταν από τους καλούς και κοίταξε αν χτύπησα εγώ)

Το πιό άθλιο όμως πέσιμο είναι με ξεχασμένο το λουκέτο που συνήθως σου λαχαίνει αφηρημένος έξω από σινεμάδες, καφετέριες κλπ πολυσύχναστα μέρη. Εκεί φροντίζεις να.. πέσεις χαριτωμένα τουλάχιστον για να γλυτώσεις το κάζο !!!


Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
πολυ χρησιμο site για ολεσ τισ bmw! KostasGS Τεχνικά θέματα διάφορα 24 20-06-2011 08:27
Μηπως ειμαι τρελος,μηπως τα εχω χαμενα? Kwstas_kef Γενικά - Αναβάτης 32 06-09-2009 12:45
Η μαχη του Παραδεισου...η μηπως οχι???... Troublemaker Ανέκδοτα 5 04-09-2009 15:50
Ειμαστε μηπως κορο'ι'δα!!! DERTILAS Ελλάδα 17 20-05-2009 12:19
Λυση για τα πολυ λεπτα γκριπ του GSA1200..??? Didos81 Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 11 08-05-2009 17:14


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:30.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!