GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Πωλήσεις εξοπλισμού αναβάτου

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 18-03-2012, 08:30
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Δινω μπουφαν καλοκαιρινο της Nordcap.Χρωμα μαυρο χωρις σχεδια και σηματα.Ειναι XXL μεγεθος(δηλαδη 54-56 νουμερο)και ειναι διατρητο μπροστα και στην πλατη για αψογο αερισμο.Εχει προστασια στην πλατη και στους αγκωνες ενω παιρνει και στους ωμους(εχει υποδοχες).Με σκρατς στο υψος της μεσης δεξια αριστερα για μικρορυθμιση στην εφαρμογη,με φερμουαρ και σκρατς μικρορυθμισης και στα μανικια για γαντια ή παραπανω αερισμο.Υπερανετη εφαρμογη.
Εχει φορεθει λιγες φορες.Απο περυσι καθεται στην ντουλαπα και θα κατσει για πολυ ακομα...Οπότε αχρειαστο για μενα...Αγορασμενο απο μοτομαρκετ.Εννοειται δεν εχει σκισιματα-γδαρσιματα και γενικοτερα ειναι-οπως ολα τα μοτορουχα μου λογω "λοξας"μου-μη κακομεταχειρισμενο

Τιμη:90 ευρω με μεταφορικα δικα μου στο σπιτι σας(ΚΤΕΛ/ΕΛΤΑ).
Οχι ΠΜ,εδω δηλωστε οποιος επιθυμει να το παρει.Ευχαριστω

Φωτο:





Ευχαριστω
  #2  
Παλιό 24-03-2012, 19:18
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Nεα τιμη στο παραπανω μπουφαν....80 ευρω

Και επισης(για να μην ανοιγω κι αλλο Τοπικ...)δινω και το μπουφαν της 12χρονης κορης μου...μεγαλωσε αυτη,μικρυνε το μπουφαν.Παμε γι'αλλο!

Εχουμε λοιπον ενα Probiker® Defender.Μεγεθος(παιδικο/γυναικειο)Large. Δηλαδη για αναστηματα 164-170(και τα γυναικεια ιδια ειναι γιατι ψαχνομουν και εκει).Χρωμα γκρι(το βασικο)κοκκινο,μαυρο. Πληρως αδιαβροχο,με αφαιρουμενη εσωτερικη επενδυση θερμικη,πολλες τσεπες αδιαβροχες και εσωτερικες.Τα μανικια εχουν ενα συστημα αυξομειωσης μηκους στο υψος του μπρατσου και "μισο γαντι"στην παλαμη.Διαθετει προστασιες σε ωμους αγκωνες και πλατη.Σε ΑΨΟΓΗ πραγματικα κατασταση φορεμενο επισης ελαχιστες φορες.Διαθετει πολυ καλες ανακλαστικες εποιφανειες(φαινεται στις φωτο).Ειναι αυτο

Τιμη αγορας πριν εναμιση χρονο στα 110κατι ευρω...Το δινω στα 80 ευρω και αυτο με μεταφορικα δικα μου!

Φωτο:


















Oποιος θελει και τα δυο παραπανω μπουφαν τα δινω συνολικα 140 ευρω με μεταφορικα free στον τοπο σας...

  #3  
Παλιό 25-03-2012, 20:01
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Νεες τιμες 70 ευρω εκαστο μπουφαν μεμονωμενα...
Και τα δυο μαζι φευγουν 120...

Για παμε γιατι η μικρη ζαχαρωνει άλλο μπουφανακι
  #4  
Παλιό 29-03-2012, 20:33
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Νεα τροπή στο πωλητηριο....
Επειδη εγινε μια κινηση φοβερή προς εμενα και ενα μεγαλο ευχαριστω στο φιλο ΕΔΩ προχωραω κι εγω σε τροποποιηση του παροντος τοπικ...
Αν και την αγγελία την εχω βαλει και αλλου σε άλλα φορουμ θα την κρατησω ΜΟΝΟ στο GSforum και πλεον,επειδη τα χρηματα που θα δαπανουσα για να παρω σαμαρια δεν θα τα δωσω λογω της προσφορας που ειπα πιο πανω,θα δωσω ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΠΟΥΦΑΝ στα 70 ευρω μαζι...

Θα περιμενω λιγες μερες κι αν καποιος θελησει και τα δυο μπουφαν στην ουσια θα πληρωσει μονο το ενα και θα του δωσω και δωρο για τη γυναικα του ή το παιδι του,το μπουφαν της κορης μου

Αν καποιος ζητησει και θελησει να παρει μονο το μπουφαν της Nordcap και δεν χρειαζεται το μπουφαν της μικρης, τοτε το αλλο μπουφαν θα το δωσω στον πρωτο που θα το χρειασθει free....

Μερες που ζουμε οταν εισπραττεις ενα καλο...το μεταδιδεις και στον διπλανο σου...
  #5  
Παλιό 29-03-2012, 21:04
Πάνος Ο/Η Πάνος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: BMW 1150 GS Adv. Triumph Scrambler 900 Kawasaki KLR 250
Μηνύματα: 643
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Κώστα καλησπέρα,
Με ενδιαφέρουν τα μπουφάν (αν δεν τα έχει κλείσει ήδη άλλος συνάδελφος). Οι διαστάσεις στο αντρικό με μπερδεύουν λίγο. Το 56 δεν είναι κανονικά το XL?
  #6  
Παλιό 29-03-2012, 21:13
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Πανο εγω που φοραω σε άλλα XL(54)σε άλλα XXL(56) στο συγκεκριμενο μπουφαν το 54 μου ηταν στεναχωρο και πηρα το 56 το οποιο ειναι κανονικο πανω μου...Σωματομετρικα νομιζω τα γραφω πιο πανω...τωρα αν θελεις μπορω να στο στειλω και να το δοκιμασεις και αν σου κανει το κρατας και μου στελνεις τα χρηματα μετα...πες μου επισης αν θελεις να στα στειλω μαζι και τα δυο μπουφαν,αν χρειαζεσαι και το αλλο...στα στελνω πακετο
  #7  
Παλιό 29-03-2012, 21:18
Πάνος Ο/Η Πάνος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: BMW 1150 GS Adv. Triumph Scrambler 900 Kawasaki KLR 250
Μηνύματα: 643
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Κώστα μάλλον πρέπει να είμαστε σε παρόμοιες διαστάσεις οπότε θα προχωρήσουμε. Το δεύτερο μπουφάν θα πάει στη σύζυγο, εκτός αν η κόρη μου το δει πρώτη... Αν θες στείλε μου με sms στο 6937009666 ένα λογαριασμό τράπεζας (εθνική κατά προτίμηση) για να σου περάσω τα λεφτά.
  #8  
Παλιό 29-03-2012, 21:20
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Εχεις ΠΜ...
  #9  
Παλιό 29-03-2012, 21:27
Πάνος Ο/Η Πάνος βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: BMW 1150 GS Adv. Triumph Scrambler 900 Kawasaki KLR 250
Μηνύματα: 643
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Δεν έχω
  #10  
Παλιό 29-03-2012, 21:34
mAthosalas Ο/Η mAthosalas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2010
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: F800GS 30years
Μηνύματα: 1,580
Προεπιλογή Απάντηση: Καλοκαιρινο μπουφαν Nordcap μαυρο.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Πάνος Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έχω
Εχεις.... για ψαξε καλυτερα στη ντουλαπα
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Χωμάτινα Βιντεο απο το adventure tour της πίτας GSFORUM 11-12/2/2011 danaos Χωμάτινες εξορμήσεις 37 26-02-2012 22:39
Φθινοπωρινή εξόρμηση στην ορεινή Ναυπακτία 6-7-8/11/2009 georgekostas Εκδρομές εντός Ελλάδος 472 11-02-2011 14:09
Για r1200gs ζελατινα φιμε +3εκ puig καινουρια fguy Πωλήσεις αξεσουάρ/ανταλλακτικών μοτοσυκλετών 6 09-11-2010 09:32


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:31.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!